CHRISTMAS DECORATION


Vánoce jako svátky klidu, míru, pohody a já bych k tomu přidala i kýče. Všude to svítí, odlesky z ozdob létají z jedné strany na druhou.  Na člověka je toho prostě někdy moc. 
Já sama mám nejradši jednoduchost okořeněnou něčím trochu blyštivým a výjimečným. Prostě nic přehnaného. Na stromečku pak uvítám slaměné ozdoby, perníčky a ořechy, taková klasika. 

Jak jste na tom s vánoční výzdobou Vy? 
Karolína

PS.: dnes si jdu kupovat barevné papíry, abych mohla rozeslat vánoční origami přáníčka. Chtěli byste návod??

CHRISTMAS DECORATION


4 komentáře:

 1. Určitě máš pravdu s tim kýčem. Obchodní centra a výzdoby amerických baráků jsou fakt přehnané, ale na Vánoce miluju decentní světýlka a svíčky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to máme podobně. Já jsem třeba včera byla na Václaváku a moc se mi líbila světýlka na stromech podél chodníků - připomnělo mi to Berlín :)

   Vymazat
 2. Tak na ozdoby máme úplně stejný vkus :) takovou tu klasiku taky miluju. Třeba osobně miluju světýlka, ale nesnáším ty barevné. Klasické bílé světlo nebo to měkké žluté je daleko lepší! Moc krásný blog! - narazila jsem na něj přes Sandru Kisic, zaujal mě ten název. Asi sem budu chodit častěji. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano - bílá světýlka jsou nejlepší, moc se mi líbí i jako dekorace do pokoje během roku, tak doufám, že je ulovím v pátek v Ikea.
   Děkuji za pochvalu a určitě budu ráda, když sem opět zavítáš! :)

   Koukni i na Instagram: https://www.instagram.com/karolina.brink/ nebo Facebook: https://www.facebook.com/cervankyranni

   Hezký den,
   Karolína

   Vymazat

Děkuji za Váš nádherný komentář!