5 THINGS THIS WEEK / 10


Tento týden utekl tak strašně rychle. Jen těžko se mi chce věřit, že je opět pátek. Touto dobou minulý týden jsem byla na poradě v Libušíně, uf. 

1/ Nejnovější zážitek je rozhodně návštěva Národní technické knihovny. Byť že stojí v Dejvicích už nějaký ten pátek, já se k ní propracovala až dnes. Pokud jste lovci neotřelých a zajímavých míst v Praze, rozhodně ji nevynechejte. 2/ Pondělí jsem zakončila v kině na filmovo - divadelním představení Hamlet, o kterém jsem se vám tu už nadšeně rozepsala. 


3/ Toulání se na slepo přináší své ovoce. Dnes jsem narazila na Clam-Gallasův palác, kde právě běží výstava Grafika roku 2015 a Cena Vl. Boudníka. Já jsem ale víc než vystavené umění obdivovala samotné místo a jeho historii. Jo a cena pro studenty je třicet kaček. 


4/ Deník Dity P. má od dnešního večera pokračování! Já sama vlastním její nádhernou první kuchařku, kterou s oblibou jen tak listuji a nechávám si všechny ty chutě proplouvat myslí. 


5/ Mimo Dánské dívky, za kterou byla odměněna cenou nejvyšší, střihla si Alicia Vikander jednu pěknou roli i v The Light Between Oceans. Jakmile jsem trailer zhlédla, hned jsem běžela do nejbližší knihovny pro její knižní předlohu. 

Co jste podnikly a na co se chystáte? Mě zítra čeká představení Eva tropí hlouposti na Fidlovačce a už se opravdu nemůžu dočkat. 

Karolína

PS.: inspirativní článek o Nábytkové dílně

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš nádherný komentář!