WHAT TO DO BEFORE CHRISTMAS???Tak to je otázka, kterou si kladu každou minutku, když se zrovna neprodírám stohy skript a poznámek k zápočtům. Naštěstí tu ale mám Facebook a taky GOOUT, kteří mi včas připomenou, o co prostě nesmím přijít!


Boho Vintage Concept Store je můj oblíbený obchůdek, který jsem objevila při letních toulkách Prahou. Krámek skrývá "babiččinu skříň" plnou pokladů - od šatů, kabelek, bot či kufrů až klobouky či brýle - prostě poklad kam se podíváš. Fashion MAP je pro mne pak rozcestník a "zprávař" ze světa módy a designu.
Sraz je v pátek 18. 12. v 18:00 ve FrancouzskéJeště než odjedu na Vánoce domů, nezapomenu se zastavit v Rudolfinu na výstavě Flaesh, která v sobě snoubí pět umělkyň, jejichž tématem je lidské tělo. Těšte se na reportáž!Jedno zimní kolo si už Dyzajn market odbyl minulou sobotu, pro vánoční opozdilce si ale připravil pokračování...V neděli se také koná výprodej holek z A Cup of StyleNo a všem, kteří ještě nenasáli tu pravou vánoční atmosféru, bych doporučila navštívit nějakou výstavu betlémů. Třeba tu v pražské Betlémské kapli, kam chodím obdivovat plstěné výtvory. 

Kam vyrazíte před Vánoci vy? Dejte vědět, těším se na zajímavé typy!

Karolína

2 komentáře:

  1. 23. určitě na Hlavák, kde se bude zpívat Rybovka. Kdo přijde, ten se může přidat :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Vidíš, na to jsem úplně zapomněla. Ale bohužel už nebudu v Praze :(

      Vymazat

Děkuji za Váš nádherný komentář!